دانلود ریمیکس جدید

دانلود ریمیکس جدید شاد ، ریمیکس شاد برای پارتی ، ریمیکس شاد عروس و رقص ، رمیکس قدیمی ، ریمیکس ماشین و رادیو جوان و خارجی از سایت آهنگ تابان موزیک.

دانلود ریمیکس جدید

دانلود ریمیکس جدید شاد ، ریمیکس شاد برای پارتی ، ریمیکس شاد عروس و رقص ، رمیکس قدیمی ، ریمیکس ماشین و رادیو جوان و خارجی از سایت آهنگ تابان موزیک.

دانلود ریمیکس آهنگ های شاد جدید Mp3 با متن تکی و یکجا پخش آنلاین 98 ، گلچین شادترین آهنگ های ریمیکس و میکس پرطرفدار ایرانی 2019 برای رقص و ماشین و .

کلمات کلیدی

عکس پروفایل دوست عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته دوست عزیزم یلدات مبارک

عکس استوری دوست عزیزم یلدات مبارک

دوست عزیزم یلدات مبارک

مادر عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته مادر عزیزم یلدات مبارک

عکس استوری مادر عزیزم یلدات مبارک

عکس پروفایل خواهر عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته خواهر عزیزم یلدات مبارک

عکس پروفایل برادر عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته برادر عزیزم یلدات مبارک

عکس استوری برادر عزیزم یلدات مبارک

عکس پروفایل برادر زاده عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته برادر زاده عزیزم یلدات مبارک

برادر زاده عزیزم یلدات مبارک

عکس پروفایل خواهر زاده عزیزم یلدات مبارک

عکس نوشته خواهر زاده عزیزم یلدات مبارک

خواهر زاده عزیزم یلدات مبارک

عکس پروفایل روز پرستار مبارک

عکس نوشته روز پرستار مبارک

عکس استوری روز پرستار مبارک

عکس پروفایل روز پرستار مبارک

عکس نوشته روز پرستار مبارک

عکس استوری روز پرستار مبارک

عکس پروفایل مدیر عزیز یلدات مبارک

عکس نوشته مدیر عزیز یلدات مبارک

عکس استوری مدیر عزیز یلدات مبارک

داماد جان یلدات مبارک

خنچه داماد شب یلدا

خرید داماد شب یلدا

بایگانی

استوری شبگردی با ماشین

دوشنبه, ۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۷:۵۱ ب.ظ

استوری شبگردی با ماشین

 استوری شبگردی با ماشین , عکس شبگردی با ماشین بنز , ویدیو شبگردی با ماشین پراید آهنگ شبگردی با ماشین پراید

استوری شبگردی با ماشین

عکس شبگردی با ماشین بنز

 

برای ناهار آمد پیشم، زنگ زد. ده صبح.
– خانه ای ؟ناهار بخوریم؟
من عادت دارم، اگر کسی قرار است بیاید باید بیاید، دست من نیست! کنسل نمی‌کنم، بهانه نمی‌آورم. سهم یک دوست از دوستش حتمن یک ناهار بی‌برنامه‌ی قبلی‌ هست. زنگ زدم گفتم تازه از شمال ماهی سفید گرفتم، با کته بخوریم. گفت آره. سر ظهر آمد، در را که باز کردم، پرت شد بغلم و دو‌ دقیقه طولانی گریه کرد.
کسی که بی‌حرف در آغوشتان سوگواری می‌کند را فقط باید پناه شد، مابین اشک هایش جای سوال نیست. شانه، باید خیس از آب شود. ناهار خوردیم.

استوری شبگردی با ماشین

گفتم: غم را باید بندازیم دور! ببین چقدر قشنگ گفتم، کیف کردی؟
خندید، گفتم حق نداری غمت را از این خانه ببری جای دیگر، بنداز دور، غمِ ما زندگی را نگه می‌دارد، کند می‌کند و بی‌خاصیت. نگه داشتن و ماندن در غم غیر انسانی‌ست، روبه‌روی حیات است. فقط روز می‌آید و شب می‌برد، بی‌نگاهی، بی‌خیری، بدونِ‌ شُدن! غم گاهی خوب است اماقبل از صاحبخانه شدن باید ترتیبش را داد! همینقدر واضح ، غمت را بنداز دور! دور! پرتش کن که دستت به آن نرسد.
غیر انسانی‌ست اگر در مسیر بیش از اندازه توقف کنی! باید راه افتاد وگرنه مقصد نابود می‌شود. در اندوه ماندن از دلیل اندوه بدتر است. باقی غذا را برایش در قابلمه تک نفره کردم و دادم دستش.
– شب گرم کن و بخور! فردا هزار کار داریم.

عکس شبگردی با ماشین بنز

ویدیو شبگردی با ماشین پراید

 

علاقه‌ای سالم، به تانگویی آرام می‌ماند، یک ریتم ملایم دلپذیر. جایی که قرار است تمام حرکاتت را هزاربار بررسی کنی تا ترس از واکنش احتمالی یار را سرکوب کنی، سرزمین خوبی برای درخت شدن نیست.

جایی از سریالی که دوست دارم-this is us- کوین اعترافی مهیب می‌کند که چون والدینش داستان عشقی مخوفی داشته‌اند، تمام عمر را پی داستان عجیب خودش دویده. همان‌طور که اسم سریال می‌گوید. ما همه همینیم. قلب انسان کوچک‌تر از آن است که اهمیت یک داستان عشقی کوچک ساده را بفهمد. اهمیت “دوستت دارم چنان که هستی، دوستم بدار چنان که هستم” را.

ویدیو شبگردی با ماشین پراید

ما اغلب معتقدیم عشق رنج است. بدتر، ادبیات فارسی عشق را فرزند ناکامی می‌داند و به ندرت درباره روزگار وصل حرف می‌زند. اما چنان که من فهمیده‌ام، یک علاقه‌ی سالم زمینه‌ای دلربا برای رشد، آرامش و دریافت مهر بی التماس است. بله، آموخته‌ام شناخت حریم و ویژگیهای فردی بر آتش علاقه و درک، بر بوسه مقدم است.
ما جنون عذاب‌کشیدن داریم، چرا که روح جمعی ما باور ندارد شایسته ستایش است. و نیز جنون عذاب‌دادن داریم وقتی بفهمیم کسی دوستمان دارد. علاقه که می‌تواند مرهم باشد، در دست آشوب‌های درون ما، تیغ دو لب کشنده‌ای شده که تنها دستاوردش بی‌پناهی مستمر است. ما حتی وقتی در بستری مشترک کنار یار استراحت بعد از تنانگی را تجربه می‌کنیم، مثل کودکی گمشده بی‌قراریم.

نوشته های مشابه

استوری شبگردی با ماشین

از من که پیامبر تنهایی و گریزم بشنو، تا دیر نشده به یک قصه‌ی عشقی ساده تن بده. به یک علاقه‌ی گرم، دوسویه و لبریز مهر و مدارا. محاکمه نکن. محاکمه نشو. فرصت بده، فرصت بخواه. عجله نکن. شوریده نشو، پیش از موعد. بگذار زمانش برسد. از یاد نبر کسی که کنار توست، والدینت یا غول چراغ جادویت نیستند. به تنهایی‌ت احترام بگذار، حریم تنهاییش را از او نگیر، و از یاد نبر ما شدن، انکار اهمیت من‌های پیشین نیست. پیش‌داوری نکن. ذهنت را از حکم‌های کلی- این اعتیاد احمقانه‌ی انسان- خالی نگه دار. از وصل نترس. از حال خوب تازه و ناشناس، پناه نبر به حال بد امن.

آیا وقت گفتن این حرفهاست؟ بله. بدبختانه حرف دیگری برایمان نمانده است. یعنی برای من. برای آدمی که خسته‌شده از مرور تلخی مدام جهانی که خرابش کرده‌ایم.
همین.

ویدیو شبگردی با ماشین پراید 

آهنگ شبگردی با ماشین پراید

ما نمیتوانیم با مدام توقع داشتن و مدام واکنش نشان دادن به ادمها انتظار یک رابطه ی طولانی مدت را داشته باشیم.
ادمها احتیاج به احترام، خلوت و درک شدن دارند.
گاهی لازم است صبور باشیم و این صبر ما به ادم رو به رویمان احساس امنیت میدهد که قرار نیست با هر رفتار و تعارضی، از سمت ما مورد حمله و خشم و قضاوت و تنبیه قرار بگیرد.
اگر میخواهید در رابطه های امن و پایدارتری قرار بگیرید، خودتان امن شوید و رفتارهای افراطی تان را شناسایی کنید و انها را کمتر انجام دهید.
خودمان که امن شویم، رابطه به سمت بلوغ و دوست داشتنی عمیق حرکت میکند. دوست داشتنی که خالی از خشم و ناامیدی نیست اما قطعا خالی از حمله و واکنش های شدید اسیب زاست.

آهنگ شبگردی با ماشین پراید
آهنگ شبگردی با ماشین پراید

رفتن اینجوریه که دستگیره در رو میکشی پایین و در رو باز میکنی و کفشات‌رو جفت میکنی و یک دستمال به گرد و خاک‌هاش میکشی و پات میکنی و کلیدهارو میذاری توی جاکفشی و میری!
باید صاف بری. برنگردی. نگاه نکنی. کج که بشی و سرت‌رو که برگردونی، غلت خوردی و دوباره پرت شدی توی رختخوابت.
رفتن اینجوریه که باید باورش کنی. که اگه خواب دیدی فرار میکنی، با همه قدرتت بدویی. که بدونی رفتن همیشه از خونه و در و راهروی همیشگی نیست، یک‌وقت‌ها آدم از خودش میره. یک‌وقت‌ها از آدم‌هاش. یک‌وقت‌ها از دست…

 استوری شبگردی با ماشین خارجی ,

استوری شبگردی با ماشین خارجی

خبر بد: نمی‌توانید بقیه را تغییر بدهید، حتا شریک زندگی یا فرزندانتان را.
انگیزه‌ی تغییراتِ شخصی باید از درونِ انسان نشئت بگیرد. فشارهای خارجی یا استدلال‌های منطقی بی‌نتیجه خواهند بود. به‌همین خاطر یکی از قانون‌های طلایی من برای رسیدن به زندگیِ خوب به این شرح است: «از قرار گرفتن در موقعیت‌هایی که در آن مجبور به ایجاد تغییر در سایرین هستید بپرهیزید.» این راهبرد ساده من را تا حد قابل قبولی از شر بدبختی‌ها، هزینه‌ها و سرخوردگی‌ها در امان داشته.

 شبگردی با ماشین لاکچری ,

شبگردی با ماشین لاکچری

+ پس قبول داری که رازی رو با خودت یدک می‌کشی؟!

– طبیعیه! هرکس در این دنیا رازهایی داره رافائل! این خیلی هم خوبه! اصلاً به‌نظرِ من شخصیت هرکس به‌ واسطۀ رازهایی که با خودش یدک می‌کشه تعریف می‌شه. رازهای ما هویتمون رو تشکیل می‌دن! تو اگر میخوای با من باشی و باهام زندگی کنی، باید قبول کنی که ممکنه چیزهایی در گذشته‌ام باشه که نمیخوام تو بدونی. از الان به بعد مهمه.

 استوری شبگردی با ماشین دخترانه ,

استوری شبگردی با ماشین دخترانه

همه ما یک توهمی داریم:
« اگر تو بروی، من میمیرم. »
اصلا از این خبرها نیست
لطفا اینقدر فاز « بی تو میمیرم»
برای هم نگیرید
اگر به هر کسی ارزشی به اندازه بودنش بدهیم
هیچ کس بعد از کسی نمیمیرد
آدمی که تو را بخواهد

استوری شبگردی با ماشین

حتی اگر تو بدون او نمیری هم با تو خواهد ماند
و آدم رفتنی، به مردن تو، بعد از خودش اهمیتی نمیدهد
پس دائما برای آدم ها نمیرید
چون غش و ضعف شما بی اهمیت است
برگردید به روال عادی زندگیتان
به هر کسی ارزشی که لایق آن است را بدهید
و قبل از همه
به ارزش های خودتان فکر کنید …

 شبگردی با ماشین مدل بالا ,

شبگردی با ماشین مدل بالا

نمایشگر ویدیو

 

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی